MÖBLER / Matsalsgrupper / Matsalsgrupp 11097306
nr 1109 7306
Matsalsgrupp
Engelsk stil, 5 delar, Bord+ 6 stolar, längd: 158 cm, djup: 120 cm, höjd: 72 cm
Kondition: slitage, skador, (bord saknar skruvar)
Utrop:
1.000 kr
Såld:
100 kr
måndag 22 maj 2017
kl 18:39:04
20/5 11:44:44